Home / Genel / Chiller Su Soğutma Sistemleri Servisi (0850) 811 17 80

Chiller Su Soğutma Sistemleri Servisi (0850) 811 17 80

Chiller Sistemleri bakım arıza Servisi

Chiller Su Soğutma Sistemleri Servisi Geniş yedek parça stoğu ile taleplerinize hızlı cevap verebilmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bize makinenin seri no’sunu bildirmeniz. Servis ekibimiz arızaya en kısa zamanda müdahale etmek için teknik ekibimizi işletmenize yönlendirecektir. Bunun yanında, teslim edilen her cihaz ile birlikte, ihtiyaçlara hızlı cevap verebilmek için firmamız tarafından verilen kritik parça listesini işletmenizde bulundurmanızı öneririz. Müşterilerimize aşağıdaki bakım programlarını sunmaktayız.

chiller soğutma servisi

Garanti Servis Planı Periyodik Bakım Sözleşmesi Uzatılmış Garanti Planları Önleyici Bakım Sözleşmeleri chiller cihazları ile birlikte kompakt halde tek bir ünite olarak bulunması ve PLC kontrol kumanda sistemi ile mevsimsel değişiklikleri avantaj haline getirmektedir. Soğuk ve geçiş mevsimlerde sadece freecooler tarafı çalışırak chiller tarafı durdurulur.

Chiller Su Soğutma Sistemleri Servisi

Böylece çok düşük elektrik tüketimi ile standart chiller cihazlarına oranla %65’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Sıcak havalarda ise chiller soğutma sistemi çalışır ve su soğutma işlemi kesintisiz devam ettirilir. Hibrit soğutma sistemleri, ağırlıklı olarak plastik ve metal enjeksiyon sanayi, HVAC sistemleri, rack kabini soğutma gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Diğer Endüstriyel Uygulama alanları

Endüstriyel soğutma sistemlerinde uzmanlaşmış mühendislerimiz aynı zamanda özel soğutma projelerini de başarıyla yürütmektedir.Aytek soğutma aşağıda belirtilen alanlarda da başarılı çözümler sunar.Beton santrali için özel soğutma uygulamaları Buz yapımı ve otomatik buz makineleri Buz pateni sahalarıGazların sıvılaştırılmasına yönelik soğutma uygulamaları Klişe makineleri için soğutma cihazları Klima uygulamalarıSu jeti ile mermer kesme makinelerine soğutma cihazları Spektometri, x-ray tüpleri, laboratuar cihazları için özel soğutma cihazları Optik sektörüne uygun soğutma cihazları Medikal ve ilaç sanayi uygulamaları

Dikkatinizi Çekebilir

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis Aranıyor

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis hizmeti sağlayacak, firmamızın alt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi