Home / Beyaz Eşya / Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler
Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler

Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler

Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler için senin ne zaman çamaşır makinesi kokuyor , bunun bir üst puan kullanılarak temizlenmesi gerektiği anlamına gelir çamaşır makinesi temizleyicisi . Çamaşır makinenizi temizlemek, sabun köpüklerini, mineral yatakları, bakteri, küf, küf ve çamaşır makinenizi koklayan diğer her türlü şeyi kaldıracaktır. Üst veya ön yıkama makinesinde yüzlerce yük giydikten sonra klozet veya çamaşır makinenizin conta contalarında biriken kiri ve tıkanıklık olabilir. Özel yıkama makinesi temizleyicileri, bu kazık ve kalıbı iyice temizlemek için yıkamak için formüle edilmiştir.

Çamaşır makinesi yıkama yöntemleri

Bir ön yükleyiciniz varsa, yıkayıcının temizlenebileceği ek işler yanında özel bir temizleyici de bulunmaktadır. Çok amaçlı bir temizlik maddesi kullanmalı ve lastik kapı contasını püskürtmeliyiz . Kauçuk kapak contasının temizleyicinin ulaşamayacağı alanlar olduğundan manuel olarak yapılması gerekir. Bu nedenle, kauçuk contayı paslanmaz çok amaçlı bir süpürge ile püskürtün ve kauçuk contada hafifçe geriye çektiğinizden emin olun. Kauçuk contayı geri çektiğinizde, renk değişikliği görürsünüz, bu da conta arasına sıkışmış küf veya pislik bulunduğunu gösterir . Bütün kirleri 360 derecelik bir sızdırmazlığı temizleyerek şiddetle temizlediğinizden emin olun.

Çamaşır makinesinin körük lastiğini kontrol edin!

Sonra, ön yıkama makinenizin yakalama pompası filtresi olup olmadığını kontrol edin . Çamaşırın ön alt kısmında bulunmalıdır. Bu pompa filtresi, yıkayıcınızdan geçen herhangi bir pisliği yakalar. Filtreyi çıkarmadıysanız ve temizlediyseniz, bu sizin kokulu çamaşır makinesi probleminizin bir parçası olabilir. İşte ön yük yıkayıcıdaki filtrenin nasıl çıkarılacağı üzerine bir video .

ön yıkama pompası filtre paneliKalıp gelişimine ve kötü kokuya neden olabilecek bir ön yıkama makinesinin diğer bir kısmı çamaşır makinesi çamaşır suyu, yumuşatıcı ve deterjan bölmesidir . Bu slayt bölmesi çıkarılabilir ve temizlenmesi kolaydır.Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler  Çıkarmak için, tamamen dışarı doğru çekin ve arkadan küçük bir klibi arayın. Deterjan bölmesini çekerken bu klipsin üzerine bastırın ve tamamen dışarı çekin. Ardından, komple deterjan bölmesini lavaboya sıcak su ile batırın . Parçaları ovun ve püskürtme uçlarından hiçbirinin tıkalı olmadığından emin olun.

Deterjan bölmesini çıkarın ve sıcak suya batırın

Lavabonun içine batırın, deterjan bölmesinin bulunduğu yıkayıcıya bakın. Büyük olasılıkla dökülen deterjan veya muhtemelen içinde kalıp büyümesi görürsünüz . Çok amaçlı temizleyicinizi kullanın ve bu alanı da silin. Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler Bu, kötü kokunun deterjan bölmesinden veya yıkayıcıda nereden geldiğini ortadan kaldırır. Bu nedenle, kauçuk conta, deterjan bölmesi ve bölmenin tamamen pırıl pırıl bir şekilde oturduğunda, o zaman çamaşır makinesinin temizleyicisini kullanmanın zamanı geldi.

Deterjan bölmesinin bulunduğu çamaşır makinesini temizleyin

En Yüklemeli Yıkama Makinesi Temizleme Yöntemleri:

Bir üstten yıkayıcı, ön yıkama makinesinden büyük ölçüde farklı olduğu için, çamaşır makinesini kullanmadan önce temizleyebileceğiniz birçok alan yoktur. Az yer var, ajitatör , kapağın dibinde ve üst tüp dudak. Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler Üzerinde herhangi bir küf veya kiri görür veya bulursanız, çok amaçlı bir temizleyici kullanabilirsiniz ve ajitatörün altını ovun. Sonra suyun buraya ulaşamayacağı, ancak kalıp kutusunun yıkayabileceği şekilde yıkayıcı kapağının altını temizleyebilirsiniz. Ayrıca yıkayıcı tamburunun iç üst dudağını ovabilirsiniz. Burada çamaşır makinesi temizleyicisi kullanıldığında suyu bulamayabileceği için tıkanıklık veya küf olabilir. Her şey elle üst yıkama yıkayıcınızda temizlendiğinde, o zaman özel yıkama makinesi temizleyicisinin kullanılış zamanı geldi.

Küf ve kiri temizlemek için temiz ajitatör kullanın

En Çok Oy Alan veya En İyi Çamaşır Makinesi Temizleyicisi Nedir?
Amazon derecelendirmeleri ve müşteri incelemelerine göre, en iyi çamaşır makinesi temizleyicisi Parlatıcı Yıkama Sihirli Çamaşır Makinesi Temizleyicisidir . Bu temizleyici sıvı haldedir ve HE yıkayıcıları, Çamaşır Makinesi Temizlemek İçin Yöntemler^Ön yük yıkayıcıları ve Üst yük yıkayıcıları için mükemmeldir.

Ön Yükleme Yıkama Makinemi Nasıl Temizlerim Önden
yüklemeli çamaşır makineleri her zaman sık sık temizlenmelidir.
Bir ev temizleme uzmanının yardımıyla ön yüklemeli çamaşır makinesini temizleyin .

En Üstteki Yıkama Makinesi Nasıl Temizlenir
Yıkayıcınızın yıkanması çok gereklidir!
Bakterileri, sabun köpüklerini ve mineral yatakları, üstten yüklemeli çamaşır makinenizden basitçe ve etkin bir şekilde temizlemeyi öğrenin .

Kokan Yıkama Makinesi

Nasıl Düzeltilir Bir çamaşır makinesini koklamaya karşı kolayca nasıl tedavi edebilirsiniz .

Çamaşır makinesi temizleyicisi TIDE markası da çok güzel bir üründür, derler derler …

Temiz giysiler temiz bir yıkayıcı ile başlar. ..
Çamaşır makinesinde bulunan kokuya neden olan kalıntılara, Yıkama Makinesi Temizleyicisi ile çamaşır topraklarından, deterjanlardan ve su sertlik minerallerinden
koruyun . Temiz, taze bir yıkayıcı için tazeler gibi kokuya neden olan kalıntılarla savaşmaya ve kaldırmaya yardımcı olur.

  • Nasıl Çalışır
  • Koku kaynağı kalıntıları, kokunun kaynağına giren güçlü bir oksijenli ağartma sistemi ile savaşmaktadır.
  • Kalıntıları ve tortuları, yıkayıcınızın yüzeylerinden özel tasarlanmış yüzey aktif maddelerle içeri sızar ve kaldırır.
  • Temizleyici, berrak, temiz bir koku bırakırken tezgahınızı tazeler.

Dikkatinizi Çekebilir

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları Çamaşır makinesi kapağınız sıkışmışsa, hızlı bir düzeltme bulmanız gerekir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi