Home / Beyaz Eşya / Buzdolabı ve Dondurucu Yeterince Soğuk Değil
Buzdolabı ve Dondurucu Yeterince Soğuk Değil

Buzdolabı ve Dondurucu Yeterince Soğuk Değil

Buzdolabı ve Dondurucu Yeterince Soğuk Değil ise Sütün bozulması gerekenden daha hızlı mı? Elinizi tel örgü üzerine koyduğunuzda, gereken kadar soğuk hissetmiyor mu?

Sıcaklık Ayarlarını Yapın

Bu düzeltme görünebilir gibi görünse de, yanlışlıkla daha yüksek bir sıcaklığa ayarlanmış olabileceğini unutmayın. Bu termostatı buzdolabının içinde bulacaksınız.

Kapı contalarını muayene edin : Kapı contalarının soğuktan korumak için mükemmel bir conta oluşturması gerekir. Önce contaları ılık suyla temizlemeyi ve daha sonra ince bir petrol tabakası uygulamayı deneyin jöle. Bu işe yaramazsa contaları değiştirin.

Tıkanıklığın Kontrol Edilmesi

Soğuk havanın akışını engelleyen uzun boylu parçalar buzdolabına veya dondurucuya yerleştirilmiş olabilir. Uzun boylu eşyaları sırttan uzaklaştırın.

Yoğun Kondenser Bobinleri Temizleyin

Kirli kondansatör bobinleri ünitenizin soğutma kabiliyetlerini azaltır. Hayvan veya trafiğin önemli miktarda evler için, size. Her iki-üç ay bobinleri temizlemek önerilir  uzakta buzdolabı Taşı duvardan ve fişten çekin. Alttaki ızgarayı, tipik olarak geriye doğru çekerek çıkarın. Ayırmalısınız.

Altına erişecek kadar ince, uzun bir eki bulunan bir ev veya dükkan vakum kullanın. ilerleme durumunuzu bir fenerle izleyin Çok kuvvetlice iterseniz, bir bobin sıkışması riski taşırsınız – pahalı bir düzeltme teknisyeni gerektirir.

Daha Fazla Öğe Ekleyin

Gıdalarla (özellikle de büyük sıvı konteynırları) düşük olan dondurucular ve buzdolapları, soğuk alıkoyan ve muhafaza eden daha fazla madde ile paketlenmiş ürünlerin yanı sıra serin olmamalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları Çamaşır makinesi kapağınız sıkışmışsa, hızlı bir düzeltme bulmanız gerekir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi