Home / Beyaz Eşya / Buzdolabı Motoru Çalışıp Duruyor

Buzdolabı Motoru Çalışıp Duruyor

Buzdolabı Motoru Çalışıyor Kısa Sürede Duruyor 

Buzdolabı Çalışmıyor Tam Çalışacakken Tık sesi ile Duruyor. Ses Kesiliyor. buzdolabınızda bunu yaşıyorsanız iyi haber olmadığını başta belirmeliyiz, Buzdolabınızın motoru 5 saniye çalışıp duruyor ise kompresör veya role termik arızalıdır.  genelde bu tip arızalar  motor sebebidir.

Buzdolabı Biraz Çalışıp Duruyor

Diğer ihtimal ise röle termik olabilir, yeni kompresör takılması gerekecektir, bu duruma siz müdahale etmeyin, servisinize başvurunuz. bu arıza kompresör markası önemlidir, bazı beyaz eşya markaların motorları tekrarda hayata döndürülebilir.

Röle termik yüksek maliyetli değildir,  kompresör arızası fiyat olarak masraflıdır, teknik servislerden fiyat alarak değişim yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı Motoru Çalışıp Duruyor

servis bilgilerimiz günün her anı sizler için çalışıyor ve üretiyoruz. Arıza tespiti ve arıza onarımı konularında sizlere en iyi hizmeti verdiğimiz gibi elektronik cihazlarınızın montaj ve de montaj işlemlerinde de siz sevgili ve özel müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız, hemen günün her anı çalışan çağrı merkezlerimizi arayın. Onarım ve bakım altına aldığımız elektronik buzdolabı cihazlarınıza bir yıllık garanti yapıyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları Çamaşır makinesi kapağınız sıkışmışsa, hızlı bir düzeltme bulmanız gerekir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi