Home / Servis Bölgeleri / Bursa Beko Servisi (0224) 483 59 79
Bursa Beko Servis

Bursa Beko Servisi (0224) 483 59 79

Bursa Beko Servisi  size kaliteli servis hizmeti vermeyi hedefleyerek senelerin verdiği deneyimi de arkamıza alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün kalitelimizi daha da arttırmak adına kendine ve yaptığı işleme güvenen, yetenekli, yılların deneyimini en güzel şekilde kullanan, saygılı, yeniliklere açık, kendini sürekli geliştiren, beklenti ve fikirlerinize önem veren bir teknik ekiple çalışırken bu ekibimizin yaptığı işlemleri ve parça değişimlerini 1 yıl garanti altına almaktayız.

Bursa Beko Servisi

Bursa Beko Servisi Sadece güvence değil belirlediğiniz zamanda da hizmet alma olanağı sunarak farkımızı ortaya koymaktayız. Bu farkı sürekli yaşamanız için yılın üç yüz atmış beş günü hizmet verirken aynı zamanda sunduğumuz kredi kartı gibi uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanmanızı sağlamaktayız.

Bursa Beko Servis (0224) 483 59 79 

sadece bulaşık makinenize değil buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu gibi bütün beyaz eşyalarınıza hizmet vererek geniş ürün yelpazesine hitap etmekteyiz.

Osmangazi Nilüfer Yıldırım

Bursa Beko Servisi Siz de bu kaliteli hizmetin sağladığı olanaklardan yararlanmayı ve cihazlarınıza garanti verilerek müdahale edilmesini istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Bursa Beko Kombi Servisi
Bursa Beko Buzdolabı Servisi
Bursa Beko Kurutma Makinesi Servisi
Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Beko Klima Servisi

yedek parça konusunda geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Teknik servis hizmetinin en iyisi bizden alınır. Sizler için çalışmak bizi çok mutlu ediyor. Alarko klimanıza yıllık periyodik bakım, onarım, montaj, de-montaj, teknik servis hizmeti veriyoruz. Yapılan ve yapılacak olan tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi sunuyoruz.

Bursa Servis Bölgeleri

Nilüfer, Yıldırım, Osman Gazi, Büyük Orhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi Yenişehir

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi