Home / Beyaz Eşya Servis / Bosch Servisi (0850) 811 20 66

Bosch Servisi (0850) 811 20 66

Bosch Servisi başarıya giden yolun kaliteden geçtiğine inanan firmamız 1991 yılında kurulmuş tek bir uğruna hizmet sağlamıştır. Uzun yıllar servis sektöründe var olan teknik servisleri beyaz eşya klima ve kombilerin tamirini bakım onarım montaj ve d montajını yapmaktadır.

Sıradan geçen bir gününüzün sonlarına doğru yaklaştığınızda birden beklenmedik bir durumla karşılaştınız evinize gelmiş de günlerce birikmiş olan çamaşırlarınızı makineye atmak üzere hazırlandınız ve çamaşırlarınızı makineye atınız çalıştırmak üzereyken birde baktınız makineniz çalışmıyor tüm geçen günün üzerine bu da tam bir çekilmez bir durum olmaktadır.

Bosch Servisi

Bosch Servis Tüm bu çaresiz anlarınızda sizleri yalnız hissettirmeyen teknik servisimiz tüm zor anlarınızda sizlerin yanında olmaktadır. Nerede olursanız olun servis servisleri daima yakınınızda sadece bir telefon uzatılmış olan servisimize ulaşmak çok kolaydır çağrı merkezlerimizi arayarak teknik servis talebinde bulunanlara aittir., Bizleri aradığınız ve andan itibaren tam donanımlı servis araçlarımız kapdaş olacaktır.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi Cihazlarınıza çıkan ufak bir can sıkıcı arızasında veya çok sesli çalışma durumlarında yavaş çalışma performans düşüşü durumlarında teknik servisimiz anında yanınızda olabilirağınızdan asla şüphe duyacaksınız gerek yoktur.

AtaşehirBeykozÇekmeköyKartalKadıköyMaltepePendikSancaktepeSultanbeyliÜmraniyeÜsküdarTuzlaŞile

Bosch Servisi Tüm kaliteli hizmetlerimizi ve başarılarımızı internet sayfamızdan onlıne olarak takip edebilir gerek duyduğunuzda arıza formu bölümünden hizmet talep edebilirsiniz. profesyonel hizmet ağıyla 7/24 hizmet sağlayan Bosch Servisi teknik servisimiz tüm kapalı alanlarda kullanılmakta olan yaşam alanlarını dahada kolaylaştıran tüm beyaz eşya klima ve kombilerin tamirini bakım onarım ve montajını yapmakla hükümlüdür.

Bosch Derin Dondurucu
Bosch Buzdolabı
Bosch Çamaşır Makinesi
Bosch Kurutma Makinesi
Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi
Bosch Bulaşık Makinesi
Bosch Fırın

Bosch Servisi

 

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi Teknik servisimiz yıllardır elde ettiği bilgi birikimleri ve yılların tecrübesini her geçen gün akıllarda izler bırakabilmek için geliştirmekte ve ilerletmektedir. Bosch Servisi Tüketicilerine daha sağlıklı daha iyi ve daha kaliteli hizmetler verebilmek için hep çaba sarf eden teknik servisimiz tüm faaliyetlerini uzman teknikerleri ile gerçekleştirir ve sonucunda da hep başarılı olur. Bosch Servisi Tüm kullanmakta olduğunuz elektronik cihazlarınızın tamirini bakım onarımını garanti kapsamında yapmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi en uygun ödeme koşulları ile tüketicilerini memnun eden firmamız ödeme kolaylıkları ile tüm tüketicinin taktirlerini kazanmış her daim aranılanların en başında yerini almıştır. Bosch Servisi Teknik servisimize güvenebilirsiniz.

Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Bosch Kurutma Makinesi Servisi her geçen gün başarıdan başarıya koşuyor tüm arızalı cihazlarınızda kaliteli malzemeler ve orijinal yedek parçalar kullanıyor hem daha sağlıklı işlemler elde ediyor hemde cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyordur. Bosch Servisi Tüketicilerimizin edebi huzurunu sağlayabilmek ve yaşamınızı konforlu bir şekilde sürdürebilmeniz için sürekli en yeni faaliyetlerin başında yerimizi alıyor biran olsun huzurlarınızdan ayrılmıyoruz.

Bursa Antalya Kocaeli

Bosch servisleri, özel servisler, garanti haricindeki cihazlara müdahale, bosch marka cihazınız garantili ise bosch yetkili servis destek alınız, firmamız garantili ürünlere müdahale etmemektedir, Bosch Servisi garantili bosch ürünleri garantili ise Bosch Servisi özel servis hizmeti almayınız, cihazınız garanti dışına çıkmaması için.

Bosch Özel Merkez Teknik Servis Hizmetleri : (0850) 811 20 66

[wpforms id=”9684″]

Dikkatinizi Çekebilir

Aeg Servisi (0850) 811 24 18

Aeg Servisi çağrı merkezlerimize yapacağınız bir aramada klima ürünlerinizde teknik servis hizmetini ayaklarınıza getiriyoruz. Bize …

One comment

  1. uğur

    uzmanlarımız arıza kaynağını tespit edip en verimli şekilde tamir edebilecek uzmanlığa sahiptir. Kırılmış bir motor veya hatalı kablolama olsun, teknisyenlerimiz doğru şeyleri nasıl ayarlayacağını bilirler. Elimizdeki uygun aletler ve mikrodalga tamir parçaları ile, olabilecek herhangi bir endişeyi hızlı bir şekilde çözeceğiz. Cihazınızla aşağıdaki sorunları yaşıyorsanız bizi arayın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi