Home / İnternet / Bitcoin Değerini Kaybediyor
Bitcoin Değerini Kaybediyor

Bitcoin Değerini Kaybediyor

Bitcoin Değerini Kaybediyor perşembe günü Kasım ayından bu yana ilk defa sanal para birimi 9,000 Amerikan dolarının altına düştüğü için, Bitcoin’in aylık fiyat eğilimi sürdü. Bu makaleyi yayımladığımız sırada, bir bitcoin 8.700 dolara mal oluyordu. Bu, son 24 saat içinde yüzde 12, Aralık ayında da 19.500 dolara yükselen bitcoin %55 azalma gösterdi.

Bitcoin Neden Düşüyor

En son fiyat düşüşü, daha geniş kriptokrasi ekosisteminin aldatmacalar ve diğer şüpheli davranışlarla dolu hale geldiği yönündeki kaygısının giderek artmasıyla birlikte geliyor. Bu gelişmelerden hiçbiri bitkisel spesifik olarak odaklanılmamıştır, ancak kripto para birimi ekosistemi birbirine oldukça bağlıdır. Tüm diğer büyük kripto para birimleri Son 24 saatte kayıp verdi ve bir çok sanal para birimleri değer düşüklüğü yaşadı.

Bitcoin Yeniden Değer Kazanacak mı?

Kötü haberlerin ilk bitişi bu hafta, Facebook’un çeşitli platformlarda şifreleme reklamlarını kısıtladığı duyurusu oldu .

Facebook, “İnsanlara aldatmacadan veya aldatmadan korkmadan Facebook reklamlarıyla yeni ürün ve hizmetleri keşfetmeye ve bunları öğrenmeye devam etmelerini istiyoruz” diye yazmıştı fakat Facebook, politikayı “kasıtlı olarak geniş” olarak nitelendirdi ve politikanın altında toplayamayacak bir şifreli eşya reklamı örneği olarak “emeklilik fonlarını bitcoin satın almak için kullanın” dedi.

Ayrıca, bu hafta, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, AriseBank adlı az tanınan bir şifre çözme projesini kapattığını açıkladı. Proje, boksör Evander Holyfield tarafından onaylandı ve 600 milyon dolar kazandığını iddia etti, ancak SEC, projenin yalan olduğunu iddia etti.

Bu arada, dedikoduların değeri ABD doları karşısında tutturulmuş şifreleme davranışı olan Tether hakkında dolaşıyor . Kılavuzların dolar için her an geri alınabilir olması gerekiyordu, ancak son aylarda Tether geleneksel bankacılık sistemine erişmek için mücadele etti ve ödeme gücünü gösteren bir finansal denetim üretmedi.

 

Dikkatinizi Çekebilir

İnternetim Çok Yavaş Ne Yapmalıyım

İnternetim Çok Yavaş Ne Yapmalıyım

İnternetim Çok Yavaş Ne Yapmalıyım işte size çözüm, kötü performans gösteren bir İnternet bağlantısı, genişbant …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi