• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Miele Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Ortamda bulunan çocuklar Yıkama makinesinin yakınlarındaki çocuklara göz kulak olunuz. Çocukların yıkama makinesi ile oynamasına asla izin vermeyiniz. Diğer tehlikelerin yanı sıra, çocukların kendilerini yıkama makinesinin içine kilitlemeleri tehlikesi söz konusudur. Çocuklar yıkama makinesini kullanmamalıdır.

Miele Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Miele Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Çocukların işlem kimyasalları ile temas etmesini engelleyiniz! İşlem kimyasalları gözlerde ağızda ve boğazda kimyasal yanıklarına sebep olabilir veya boğulmaya yol açabilir. Bu sebeple çocukları kapağı açık yıkama makinesinden uzak tutunuz. Yıkama makinesinin içinde halen daha işlem kimyasalı kalıntıları bulunabilir. İşlem kimyasalının güvenlik veri sayfalarını dikkate alınız ve ağzına veya gözüne işlem kimyasalı kaçmış çocuğu derhal doktora götürünüz.

Miele Bulaşık Makinesi Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Çocuk kilidinin etkinleştirilmesi

  • Çocukların bulaşık makinesinin kapağını açmamaları gerekiyorsa, kapağı çocuk kilidi ile emniyet altına alınız.
  • durumda kapak sadece çok fazla kuvvet kullanılarak açılabilir.
  • Kapağı emniyet altına almak için, kulpun altındaki sürgüyü sağa doğru kaydırınız.
  • Kapağı açabilmek için sürgüyü sola kaydırınız.

Miele bulaşık makinesinde çocuk kilidini nasıl kapatabilirim?

Çocukların bulaşık makinesinin kapağını açmasını önlemek için güvenlik kilidini kullanın. Kapıyı kilitlemek için kapı kulpunun altındaki sürgüyü sağa doğru itiniz. Kapının kilidini açmak için sürgüyü sola doğru itiniz. ^ Bulaşık makinesini Açma/Kapama tuşu s ile açınız.

Uzmana Sorun

Şimdi Servisi Ara