Hoş GeldinizMerkez Teknik Servis Beyaz Eşya & Klima Servisi

Beyaz Eşya Yedek Parça Ve İşçilik Fiyatları

Yedek Parça Ve İşcilik Fiyatları

Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Kombi Yedek Parça Ve İşcilik Fiyatları İlk olarak, yakınınızdaki cihaz onarım uzmanlarını bulmanız gerekecek. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, maliyetler daha yüksek veya daha düşük olacaktır. Ek olarak, cihaz onarım maliyeti cihazın türünden, projenin boyutundan ve satın alınması gereken parçalardan etkilenir. Örneğin, fırınınızdaki bir düğmeyi değiştirmek, bulaşık makinenize yeni bir motor takmaktan daha az maliyetli olacaktır.

Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Kombi Yedek Parça Ve İşçilik Fiyatı

Aşağıdaki maliyet kılavuzu, bir cihaz onarım projesini fiyatlandırmanın ayrıntılarını görmenize yardımcı olacak ve aynı zamanda iş için en iyi profesyoneli nasıl işe alacağınıza dair kaliteli ipuçları sunacaktır. Cihaz onarım maliyetlerini tahmin ederken, dikkate alınması gereken ilk şey işçilik maliyetleridir. Çoğu işçilik maliyeti, tüketicilere saatlik ücret üzerinden faturalandırılır. Saat başına ödeyeceğiniz miktar birkaç değişkene bağlı olacaktır. Yeni başlayanlar için, farklı şirketler için farklı oranlar belirler. Ek olarak, talep ettiğiniz hizmet için gereken beceriler saatlik ücreti etkileyebilir.

Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Ve İşcilik Ücretleri

Bir cihazın tamir edilip edilmeyeceğine veya değiştirileceğine karar vermek için çeşitli faktörler vardır: Cihaz garanti kapsamında mı? Cihaz kaç yaşında? Onarım maliyetine değer mi? Bunlar ve daha fazlası, bir cihazı tamir etmeden veya değiştirmeden önce dikkate alınması gereken sorulardır.

Kullanıcı el kitabınızı kontrol edin. Cihazınız hala nispeten yeniyse, garantiniz büyük parçaların değiştirilmesini kapsamalıdır. Yedek parçalar genellikle cihaz imal edildikten sonra en az 10 yıl süreyle mevcuttur. Garantinizin parça ve işçilik maliyetlerini farklı şekilde ele alabileceğini unutmayın.

Telefonda bir uzman bulun. bizlere veya cihaz üreticinizin müşteri hizmetlerine başvurun. Üreticinin numarasını kullanıcı kılavuzunda veya çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Sorununuzu teşhis etmenize yardımcı olacak ve sizi doğru yöne yönlendireceklerdir.

Maliyet

Yedek Parça Ve İşçilik Fiyatları Onarımın maliyetini hesaplayın. Cihazınız nispeten yeniyse, bir parçayı değiştirmek yeni bir cihaz satın almaktan daha ucuz olabilir. Ancak, onarım maliyeti satın alma fiyatının yarısından fazlaysa, üniteyi değiştirmeyi düşünmelisiniz. Onarımın ünitenin ömrünü ne kadar uzatabileceğini düşünün.

Onarım maliyetini yeni bir cihaz satın alma maliyetiyle karşılaştırın. Günümüz modellerinin çoğu, eski modellere göre daha çevre dostu ve enerji açısından daha verimlidir. Enerji tasarruflu bir cihaz satın almak, uzun vadede size para kazandırabilir ve çevreye yardımcı olabilir. Enerji tasarruflu bir cihaz satın aldığınız için vergi kredisi de alabilirsiniz.

Yaş

Cihazınızın yaşı ve kullanım ömrü, onu tamir etme veya değiştirme konusundaki kararınızı etkilemelidir. Bir cihazın ömrü bakım ve kullanıma bağlı olarak değişir. Aşağıda, bazı yaygın cihazların ortalama kullanım ömrü (yıl olarak) verilmiştir:

Cihaz Yaş
Dondurucu 16
Gaz ocağı 15
Elektrikli ocak 13
Buzdolabı 13
Çöp öğütücü 13
Kurutma makinesi 13
Çamaşır makinesi 10 ila 12
Bulaşık makinesi 9
Mikrodalga fırın 9
Nemlendirici 8
Nem giderici 8
Kompaktör 6

Hiçbir Zaman Uzakta Değiliz

Yüksek eğitimli Teknik Servis teknisyenlerinden oluşan geniş ağımızla, hiçbir zaman uzakta olmadığımızdan emin olabilirsiniz ve bu nedenle mümkün olan en hızlı yanıt sürelerini garanti edebiliriz. Bu, cihazınızın keyfini en kısa sürede tekrar maksimum düzeyde çıkaracağınız anlamına gelir.

İyi Donanımlı Servis Araçları

Servis teknisyenlerimiz sadece gerekli uzmanlığa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yaptıkları iş için özel olarak hazırlanmış bir dizi alet ve yedek parçaya da sahiptir. Gerekli olan herhangi bir yedek parça bir gecede doğrudan teknisyene teslim edilir.

Hızlı ve Verimli

Merkez Teknik Servis,e özel PC arıza teşhis sistemi arızaları hızlı bir şekilde tespit eder.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687