Home / Genel / Beyaz Eşya Ustası Aranıyor

Beyaz Eşya Ustası Aranıyor

Beyaz Eşya Ustaları Aranıyor

Beyaz Eşya Ustası Aranıyor beyaz eşya klima teknik servis hizmeti sağlayan firmamız bünyesinde çalışacak İstanbul Anadolu yakası tüm bölgelerinde görev alacak işinde uzman , güler yüzlü Müşteri diyalog güçlü,  saha elamanı ustalar aramaktayız. Beyaz Eşya Ustası Aranıyor

Maaş + Ssk + Araç + Yemek + Prim

Beyaz eşya bakım onarım konularına hakim ve tecrübeli,
Müşteri diyaloglarına önem veren,
Gerekli iş ahlak ve disiplinine sahip,
Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Ehliyeti olan personeller aranmaktadır.

merkezteknikservis@gmail.com

 tel : 0216 396 90 32

Beyaz Eşya Atölye Ustası Aranıyor


%100 Müşteri memnuniyeti güler yüzlü profesyonel servis personeli Almış olduğu eğitimler doğrultusunda tüm sorunlarınıza çözüm bulacaktır. Haftanın 7 günü kesintisiz servis hizmeti verilmektedir. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beyaz Eşya Klima Kombi

Beyaz Eşya Klima Kombi Donanımlı araçlarımız ve servis ekiplerimizle her türlü sorununuza yerinde servis hizmeti verebilmekteyiz. Tüm ihtimallere karşı hazırlıklıyız tecrübemiz ve almış olduğumuz eğitimlerle müşterilerimize Üst düzey kaliteli ve güvenilir servis hizmeti verilmektedir.Sizden gelen servis doğrultusunda, bölgenize en yakın servisimize yönlendirerek aynı gün çözüm sunmaktayız.

Bakım Arıza Montaj

Bakım Arıza Montaj Teknolojik teknik aksan bakımından dijital parçalardan oluştuğu için çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Beyaz Eşya Servisi olarak oluşabilecek bu arızalar konusunda masraflarınızı daha aza indirmek adına sizlere kaliteli hizmet sağlıyoruz. Yapmış olduğu üretim ile hemen hemen her kullanım alanı için güvenliği hedefleyen beyaz eşya alanında lider ürün modellerine imza atan güzide kuruluşlardan biridir.

Kaliteli Hizmetin Adresi

Kurum vizyon olarak ilk tercih edilen marka olayı benimsemiş olup, müşteri memnuniyeti, hizmet kalemleri alanında tüketiciden tam not almıştır. Kamu yararına faaliyetler gerçekleştirmek şirket politikasının bir parçasıdır. Teknik servisi ihtiyaç açıklarını çevre ile dost çözümler yaratarak giderecek projeler imza atmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis Aranıyor

Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Ankara Klima Beyaz Eşya Taşeron Servis hizmeti sağlayacak, firmamızın alt …

One comment

  1. Hakan

    Profesyonel beyaz eşya klima kombi servisligi yapmaktayım taşeron is arıyorum saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi