Home / Genel / Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor

Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor

Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor İstanbul ve Kocaeli Bölgelerinde Görev Alacak

 İş İlanı Beyaz Eşya Ustaları Aranıyor

Beyaz Eşya Klima Ustaları Kalfa Ve Çıraklar Beyaz eşya teknisyeni iş ilanları ile klima ve beyaz eşya sektörünün öncü kuruluşlarından olan merkez teknik servis beyaz eşya teknisyeni ve ustası olarak görevlendirilmek üzere en az 3 yıl beyaz eşya teknisyeni görevi yapmış. beyaz eşya montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi. askerliğini tamamlamış, ehliyeti olan, bay Beyaz Eşya Teknisyeni ve Beyaz Eşya Ustası aramaktayız.

İş İlanı Klima Ustaları Aranıyor

eroluzunoglu@hotmail.com.tr

(0216) 386 90 32
(0216) 360 91 06

Beyaz Eşya Teknisyeni ve Beyaz Eşya Ustası Maaş + Prim + Yol + SSK

Beyaz eşya teknisyeni iş başvurusu için adayların tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun. takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak. Kariyer odaklı, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, hızlı düşünce ve problem çözme yapısına sahip olmasını istiyoruz.

Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor

Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı 

Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor , Beyaz eşya teknisyeni İş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Beyaz Eşya Teknisyeni ve Beyaz Eşya Ustası kadro ve pozisyonda yükselme imkanları. Görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.

beyaz eşya markaları ve özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip, daha önce beyaz eşya teknisyeni ya da beyaz eşya ustası olarak çalışmış, ilgili eğitim birimlerinden mezun ya da sertifikalı adayların Beyaz Eşya Teknisyeni İş İlanları için başvuruları alınacaktır. Beyaz eşya ustası iş başvurusu için tanımlanan görevler

Beyaz Eşya Klima Ustaları Aranıyor

Beyaz Eşya Klima Usta İş İlanı Gerekli Nitelikler

Beyaz Eşya Ustası İş İlanı Gerekli Nitelikler hizmet verdiği kişi ve firmalar için beyaz eşya montaj, bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmek, Firmamızın temsilini gerçekleştirecek beyaz eşya ustası ya da beyaz eşya teknisyeni olarak görev yapmak, Bakım ve onarım süreçlerini takip etmek, Beyaz eşya teknisyeni olarak keşif ve montaj yapmak, Beyaz eşya cihazları hakkında bilgi vermek, Şehir içi ve şehir dışı beyaz eşya servisi hizmetlerine katılmak, Müşteri beklenti ve şikayetlerine çözüm bulmak.

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Teknik Servisler Arıyoruz

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Servis Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron bursa ve ilçelerine hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi