Home / Ev Aletleri / Beyaz Eşya Arızalandığında Onarmalı Mı Veya Değiştireyim Mi?

Beyaz Eşya Arızalandığında Onarmalı Mı Veya Değiştireyim Mi?

Beyaz Eşya Arızalandığında Onarmalı Mı Veya Değiştireyim Mi Çamaşır makineniz taşıyor, buzdolabınız soğutulamıyor ve bulaşık makineniz asla bu bulaşıkları tamamen temizlemiyor. Sorun ne olursa olsun, kırılmış ev aletleri bulunan ev sahipleri her zaman aynı ikilemle mücadele eder onarmak veya yenisini takmak için.

Onarın veya Değiştirin

Beyaz Eşya Arızalandığında Onarmalı Mı Veya Değiştireyim Mi?Bilmeniz Gerekenler
Kullanım kılavuzunu kontrol edin. Cihazınız hala nispeten yeni ise, garantinizin büyük bölümlerin değiştirilmesini kapsamalıdır. Değiştirilen parçalar genellikle cihazın imalatından sonra en az 10 yıl kullanılabilir. Garantinizin parça ve işçilik masraflarını farklı şekilde ele alabileceğini unutmayın.

Telefonda Bir Uzman Bul

Lowe’nin veya cihazınızın üreticisinin müşteri hizmetleri merkezine başvurun. Üreticinin numarasını kullanım kılavuzunda veya çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Sorununuzu teşhis etmeye ve sizi doğru yönde yönlendirmeye yardımcı olurlar.

Onarım Maliyetini Hesaplayın.

Cihazınız nispeten yeni ise, bir parçayı değiştirmek yeni bir cihaz satın almaktan daha iyi sonuç verebilir. Bununla birlikte, maliyet satın alma fiyatının yarısından fazlaysa, üniteyi değiştirmeyi düşünmelisiniz. Onarımın ünitenin ömrü ne kadar uzar?

Bunu Yeni Bir Cihazın Maliyetiyle Karşılaştırın

Bugünün modellerinin birçoğu daha çevre dostu ve enerji açısından verimli. Enerji tasarruflu bir alet satın almak, uzun vadede tasarruf sağlayabilir ve çevreye yardımcı olabilir.

Herkes, kolaylık ve rahatlık dolu, stressiz bir hayat yaşamak istiyor. Zengin bir yaşam tarzı sunmayı amaçlayan kilit unsurlar ev eşyalarıdır. Büyük işlevselliklerin ve özelliklerin yanı sıra, elle yapılan işi azaltmaya yardımcı olur ve çok zaman kazandırır. Ayrıca gündelik görevlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesinde büyük destek sağlıyorlar.

Düzgün çalışan aygıtlar birçok fayda sağladığından, hatalı bir cihaz çok rahatsızlık verebilir. Bir ailenin rutin programını kırma eğilimindedir. Bu nedenle, bu stresin giderilmesi için hatalı bileşenlerin mümkün olan en kısa sürede bir tamir servis sağlayıcısı tarafından alınması önemlidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ?

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ? Su inanılmaz bir çözücüdür. Kimyasal maddeler, tuzlar, metal, kirlilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi