Home / Servis Bölgeleri / Sultanbeyli Beko Servisi (0216) 386 90 32
Sultanbeyli Beko Servis

Sultanbeyli Beko Servisi (0216) 386 90 32

Sultanbeyli Beko Servisi Beyaz eşyalarda çıkan sorunlar aynı insan sağlına benzerler.Bazen büyük bir sorun gibi gözüken şeyler çok küçük olabildiği gibi, küçük şeylerden de büyük sonuçlar çıkabiliyor. O yüzden işi her zaman profesyoneline bırakmamız gerekiyor.

Sultanbeyli Beko Servisi

Örnek olarak; buzdolabınızın iç bölümündeki ışık çalışmıyor.Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken birkaç şey var. Öncelikle kesinlikle buzdolabının iç bölümündeki ışığı elleyip düzeltmeye çalışmayın. Beklemediğimiz bir şekilde orada olabilecek bir elektrik sızıntısı size zarar verebilir.

Beko Servisi Paşaköy

Beko Servisi Paşaköy İlk olarak ürünün fişini çekmelisiniz.Bunu yaptıktan sonra telefonla servisi aramalı ve durumu bildirmelisiniz. Servis gelip gerekli kontrolleri yaptıktan sonra mutlaka size gerekli bilgiyi verecektir. Sultanbeyli Beko Servisi Tüm bunların dışında beyaz eşyanızın bu sorununu görmezden gelip kullanmaya devam etmemelisiniz.

Beko Servisi Kurnaköy

Beko Servisi Kurnaköy Küçük bir sorun gibi gözüken şey hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Her detayı göz önünde bulundurmalısınız. Kesinlikle çıkan sorunlarla kendi başınıza halletmekle uğraşmayın. Mutlaka kullandığınız beyaz eşyanın markasından anlayan bir servise telefon edip durumu bildirin. Haberlerde de görebileceğiniz gibi bu tarz küçük sorunlar yüzünden birçok insanın başına dertler açılabiliyor.

Sultanbeyli Beko Servisi (0216) 386 90 32

yaptığı hizmetler sırasında ve sonrasında kullanılan orijinal parçalara 1 yıl garanti vermektedir.Garanti her zaman yararlı bir şeydir. Sultanbeyli Beko Servisi Yaptırdığınız beyaz eşyanızla garanti olması demek sorunlarla kolayca bahşedebileceğiniz anlamına gelmektedir. artık cihazlarınız garantili olarak yapılacak ve daha sonraki zamanlarda bir sorun yaşamayarak cihazınızı rahatlıkla sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

  • Mehmet Akif Mahallesi
  • Mimar Sinan Mahallesi
  • Necip Fazıl Mahallesi
  • Orhangazi Mahallesi
  • Turgut Reis Mahallesi
  • Yavuz Selim Mahallesi

Sultanbeyli Beko Set Üstü Fırın,
Sultanbeyli Beko Kuzine Fırın Yemekleri,
Sultanbeyli Beko Mikrodalga Fırın Tepsisi Dönmüyor,
Sultanbeyli Beko Set Üstü Ocak Çakmakları,
Sultanbeyli Beko Aspiratör Buğu Yapıyor,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi