Home / Servis Bölgeleri / Şile Beko Servisi (0216) 360 91 06
Şile Beko Servis

Şile Beko Servisi (0216) 360 91 06

Şile Beko Servisi Teknik Serviste, beyaz eşya tamir ve bakım işlemlerinin tam ve eksiksiz olarak yapılabilmesi ve beyaz eşyanın büyük bir titizlikle müşteriden hızlı bir şekilde alınması için içinde belirli noktalarda gezici servis aracımız her an hazır bulunmaktadır.

Şile Beko Servisi

Şile içinden gelecek her türlü beyaz eşya bakım ve tamirat talebi, gezici servis araçlarımızın sayesinde hızlı olarak teslim alınmaktadır. Eğitimli teknik personelimiz tamiratı ve bakımı yapılacak beyaz eşyayı teslim alırken müşteri bilgileri ve tamiratı yapılacak cihaz hakkındaki tüm şikayetleri beyaz eşya servisi bilgi formunu doldurmak sureti ile cihazı bir teslim belgesi ile müşteriden alır.

Beko Servisi Kumbaba

Beko Servisi Kumbaba Cihazla ilgili arıza bilgilerini anında merkez servisine aktarır. Şile Beko Servisi Uzman beyaz eşya teknik personelimiz, müşteriye verilecek beyaz eşya servisi bakım, tamirat, beyaz eşya yedek parça ve işçilik fiyatlarını cihazı teslim aldığı anda müşteriye sunar. Beyaz eşyayı teslim alan teknik personel beyaz eşya servisinde kullanılacak yedek parçaların zamanında beyaz eşya servisimize gelmesi için anında merkez servisi bilgilendirir.

Beko Servisi Ağva

Beko Servisi Ağva Teknik servisimizde bakım ve onarımı yapılacak beyaz eşyanızın, adresinizden alınıp beyaz eşya servisimize gelene kadar geçen sürede , beyaz eşyanızın yedek parçaları tamir ve bakım için hazır duruma gelir. Şile Beko Servisi Müşteriden teslim alınan ve beyaz eşya servisimizde tamir ve bakım olan her beyaz eşya seri no, marka, model bilgisi olarak bilgisayar veri tabanımızda yerini alır.

Şile Beko Servisi (0216) 360 91 06

Beyaz Eşya Teknik Servisimizde tamir ve bakım yapılan her beyaz eşyanın, bilgilerine yıllar sonra ulaşmak mümkündür. Teknik servisimize tekrar gelen bir beyaz eşyanın daha önce yapılan tüm beyaz eşya servisleri, bakım, onarım, yedek parça ve işçilik bilgileri kayıtlarımızda mevcuttur. Bu sayede servisimizde yapılan tüm işlemler bilgisayar kayıtlarımızda mevcuttur. ile tüm hizmetler kaliteli ve aşamalı olarak sizlere doğru bir şekilde sunulmaktadır.

  • Şile Beko Halı Yıkama Makinesi,
  • Şile Beko Çubuk Süpürge Filtre Değiştirme,
  • Şile Beko Sarjlı Süpürgeler Bataryaları,
  • Şile Beko Buharlı Temizleyici Buhar Haznesi,
  • Şile Beko Toz Torbası Kalitesi,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi