Home / Servis Bölgeleri / Kartal Beko Servisi (0216) 622 74 00
Kartal Beko Servis

Kartal Beko Servisi (0216) 622 74 00

Kartal Beko Servisi beyaz eşya bakım servisi,hayatınızı kolaylaştıran ve yaşamınızın vazgeçilmezi olan beyaz eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu yıllık bakım hizmetini çok ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyor! Cihazlarınızda en iyi verimi alabilmeniz ve performans düşüklüğü yaşamamanız için kullanım süresine bağlı olarak belli aralıklarda bakım hizmeti yaptırmanız gerekmektedir.

Kartal Beko Servisi

Böylece ileride oluşabilecek arıza durumlarını servis teknisyenlerimiz işlem sırasında fark eder ve giderirler. Sizlerde ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz ve cihazlarınızın, özelliklerde beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Bakımsız cihazlar düşük performans sağlamakla kalmayıp sizlere yüksek maliyetli elektrik faturalarına da sebebiyet verir.

Beko Servisi Uğur Mumcu

Beko Servisi Uğur Mumcu Beyaz eşya, ocak gibi cihazlarda işlevlerini tam olarak yerine getirmeyebilirler. Kartal Beko Servisi Bulaşıkların Üzerinde Neden Yemek Artıkları Kalıyor? Bulaşıklarınızı üzerinde yemek artıkları kalıyor ise, bulaşıkların kirli kalmasının, birden fazla nedeni olabilir. Bulaşık makinesinin içinde püskürtülen su tam olarak bulaşıklara temas etmemiş olabilir.

Püskürtülen su, bulaşık makinesi fazla doldurulduğu için, bulaşıkların birbirlerine fazla yaslanmış olduğu için bulaşık makinesi içinde her noktaya ulaşamamaktadır. Ayrıca bulaşık makinesine çok az deterjan konması yada yanlış deterjan kullanımı sonrasında da bulaşıklarınızı yemek artıkları kalabilmektedir.

Beko Servisi Topselvi

Beko Servisi Topselvi Bulaşık makinenizde bulaşıklar için yıkama programı seçerken, bulaşıkların kirliliğine göre bulaşık yıkama programı seçimi yapmalısınız. Bazı durumlarda bulaşık makinenizdeki filtrelerin tıkanık olması, filtrelerin yanlış takılması veya atık su tahliye pompası tıkanmış olabilir. bulaşık makinesi içinde bulunan püskürtme kolu bir önceki yıkamada tıkanmış olabilir.

Kartal Beko Servis (0216) 622 74 00 

Beyaz Eşya Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak başlıca görevlerimizden biridir. Sizlere hizmet vermekten gurur duyan teknik ekibimiz hizmetini güler yüzlü davranışıyla gerçekleştirerek, sizlerin de yüzünü güldürmeyi ve sizleri memnun etmeyi başarmaktadır. Cihazlarınızın her türlü işlemlerini ustalıkla yaparak,bu konuda ne kadar uzman olduklarını da yaptıkları iş sonrasında garantili bir şekilde kanıtlamaktadır.

Servis Bölgeleri

Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi Yunus Mahallesi

Kartal Beko Buhar İstasyonlu Ütü Arızaları,
Kartal Beko Ütü Masası Kullanımı,
Kartal Beko Kişisel Bakım Ürünleri Karışımı,
Kartal Beko Saç Kurutma Makine Tavsiyesi,
Kartal Beko Isıtma Grubu Değişimi,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi