İndüksiyonlu Ocak Dokunmatik Tepki Vermiyor ?

İndüksiyonlu Ocak Dokunmatik Tepki Vermiyor ? Dokunmatik klavye artık dokunduğunuzda tepki vermediği için indüksiyonlu ocağınızı artık kullanamıyor musunuz?

DOKUNMATİK KLAVYENİN ÇOCUK GÜVENLİĞİ ETKİNLEŞTİRİLDİ

Dokunmatik klavye, etkinleştirilen bir “çocuk kilidi” içerir Çoğu indüksiyonlu ocak bir “çocuk güvenlik cihazı” ile donatılmıştır: bu mod açıldığında dokunmatik ekran tamamen kilitlenir. Bir anahtar veya güvenlik kilidi görüntülenirse, ocağın kilidini açmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için indüksiyonlu ocağınızın kullanım kılavuzuna bakmanız gerekir.

DOKUNMATİK EKRAN KİRLİ

Palpe edilebilen yüzey harici bir madde tarafından bozulur. Dokunmatik klavye artık tepki vermiyor ve indüksiyonlu ocağınızı açıp kapatamıyor musunuz? Kontrol panelinin üzerine su, erimiş şeker vb. gibi sıvı dökülmüş olabilir. Bu sıvı dokunma algılamayı engelliyor. Ocağı bulaşık deterjanıyla temizlemeniz ve ardından mikrofiber bir bezle silmeniz gerekir. Sonra tekrar deneyebilirsiniz!

DOKUNMATİK KLAVYENİN SIFIRLANMASI GEREKİYOR

İndüksiyonlu ocağın sıfırlanması Dokunmatik ekranınız temiz ve açık veya kapalı olmasına rağmen yanıt vermiyor. Ardından, ocağın gücünü yaklaşık 30 dakika kapatmalı ve ardından tekrar denemelisiniz. Bu sıfırlama genellikle ocağın tekrar düzgün çalışması için yeterlidir.

EKRAN KARTI ARIZALI

Ekran kartı veya güç kartı arızalı Her şeyi denediniz ve hala ocağınızı açamıyor musunuz? O zaman kontrol modülü veya güç kartı arızalı olabilir. Şüphe duyduğunuzda, bir servis teknisyenine başvurmalısınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi