Anasayfa » Arıza » Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Onarım Yardımı
Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Onarım Yardımı
Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Onarım Yardımı

Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Onarım Yardımı

Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Onarım Yardımı işyerinizde düzenli olarak kullanılan birkaç farklı malzeme ve ekipmanınız olabilir. Ekipmanınızdaki yüksek hacimli aşınma ve yıpranma ürünlerinize zarar verir ve kendinizi kırılma ve arızalarla karşı karşıya bulabilirsiniz. İyi haber şu ki, birçok parça bir servis teknisyeni için ödeyeceğiniz fiyatın çok altında bir fiyata kendiniz tamir edebilirsiniz.

Yapabileceğiniz Genel Ticari Mutfak Ekipmanı Onarımı

Ticari mutfağınızın tüm yıl boyunca en iyi şekilde çalışmasını sağlamanın en iyi yolu, havalandırma davlumbaz uzmanları tarafından sık sık bakım planlamaktır. Bu bakım hizmeti çağrıları, kesinti süresinin en aza indirilmesi ve rahatlığın en üst düzeye çıkarılması için programınıza göre tamamlanabilir. Personeliniz ve müşterileriniz size teşekkür edecek ve mutfağınız en yoğun öğle veya akşam yemeği koşuşturmalarında bile optimum verimliliği koruyacaktır. Restoran, kurumsal yemek müşterilerimizin çoğu bize enerji maliyetlerini nasıl azaltabileceklerini soruyor. Aşağıda ticari mutfak ekipmanı operatörleri için birkaç ipucu verilmiştir.

Yapabileceğiniz Genel Ticari Çamaşırhane Ekipmanı Onarımı

Ticari çamaşırhane ekipmanı arızalandığında potansiyel satışları kaybedersiniz ve üretkenliği sınırlarsınız. Çoklu konut, tesis içi veya otomat çamaşırhanelerinin her zaman en yüksek verimlilikte çalışmasını ve en yüksek üretkenlik ve karlılığı sağladığından emin olmak için makinenin çalışmama süresinden kaçının. Önleyici bakım görevlerini yerine getirmek için gösterdiğiniz özenden bağımsız olarak, yıkayıcılar ve kurutucular, en yüksek performansta çalışmak için eninde sonunda onarıma ihtiyaç duyar. Neyse ki her onarım bir servis uzmanı gerektirmez. Doğru çamaşır yıkama parçalarına sahipseniz, makinelerinizi tekrar çalışır duruma getirmek için bu beş genel yıkayıcı ve kurutucu sorununu çözebilirsiniz.

Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Yemek servisi ekipman onarımı – Yemek servisi operasyonunuzda ne arıza olursa olsun, onu tamir etmek için sadece bir şirketle iletişime geçmeniz yeterlidir. Üretici tarafından eğitilmiş ticari cihaz onarım teknisyenlerimiz, işletmenizi çalışır durumda tutacaktır. Tamir edilmesi gereken şey taşınacak kadar küçükse, yerimize getirin, teknisyenlerimiz servisimizde ilgilensin.
 • Acil servisler – Günün saati ne olursa olsun, işinizin yararı için neredeyse anında ticari fırın ve cihaz onarımına ihtiyaç duyulur. tüm yıl boyunca günde 24 saat acil onarım hizmeti sunar.
 • Garanti – Ekibimiz, her ticari mutfağın benzersizliğine ve taahhüdümüzün bir işareti olarak 90 günlük Garanti dahil olmak üzere etkin hizmet sunmanın önemine saygı duyar.
 • Kişiselleştirilmiş onarım prosedürleri – Her mutfak işlemi benzersizdir, bu nedenle teknisyenlerimiz, yemek servisi ekipmanı onarım hizmetlerimizin bu farklılıkları dikkate aldığından emin olmak için planlı bakım tekniklerini kullanır. Sunduğunuz yemek türü veya mutfağınızın tasarımı ne olursa olsun, hizmetlerimiz tüm gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlayacaktır.
 • Endüstri sertifikalı teknisyenler – Restoran ekipman onarım teknisyenlerimiz, fabrika eğitimli ve endüstri sertifikalı olup, mutfağınızı birinci sınıf tutmak için gereken bilgi ve birikime sahiptir. Uzmanlarımızı işe almak, size eşsiz kaliteli ve etkili hizmetleri garanti eder.
 • Ekipman Kurulumu – Ekipmanı değiştirme zamanı geldiğinde, sertifikalı teknisyenlerimiz çoğu markayı kurabilir.
 • Sürekli iletişim – Mutfağınızda olup biten her şeyin farkında olmanız gerektiğini anlıyoruz. Bizim Otomatik Durum Güncellemesi Sistemi o onarım ve yapmakta ve bu da prosedürlere geldiğinde döngüde tutulmasını sağlar.
 • Çevrimiçi bilgi – Operasyonunuzdaki iş geçmişimize ilişkin bilgi bulmanız gerektiğinde, web sitemiz üzerinden Müşteri Portalımıza giriş yapın.
 • Kaliteli parçalar – Teknisyenlerimiz ekipmanı onarmak için yalnızca OEM yedek parçaları kullanır.

Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Aletleri Onarım Hizmetleri

Tüm profesyonel teknisyenlerimiz, neredeyse her büyük marka ve model restoran cihaz sistemleri üzerinde çalışmak üzere eğitilmiştir. Teknisyenlerimiz, ekipmanınızın neden düzgün çalışmadığını belirlemek için ticari cihazlarınızın eksiksiz bir değerlendirmesini sunabilir. Amacımız, sizi rahat hissettirmek için mümkün olan en iyi onarım çözümlerini bırakmaktır.

Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Sistem Onarım Çeşitleri

Müşterilerimizin her birine yüksek kaliteli hizmeti uygun bir fiyata sunmaya çalışıyoruz. Ticari işletmeniz için en güvenli çözüm onarımlarının yanı sıra cihaz onarımları söz konusu olduğunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Zamandan ve paradan tasarruf edin ve bugün bizi arayın!  en yeni restoran aletleri için yüksek kaliteli onarımlar sağlamaktan gurur duyar. Tüm ticari çamaşırhane ekipmanı onarımında uzman olarak, en zorlu ortamlarda bile cihazlarınızın çalışmaya devam etmesini sağlamak için çeşitli parçalar sunuyoruz. Teknisyenlerimiz Viking, Thermador, Gaggenau, Wolf, Vulcan, Baker’s Pride, Blendtec, Turbo Air ve daha fazlası dahil olmak üzere çoğu sistem markası konusunda eğitimlidir!

 • Restoran Aletleri Onarımı
 • Ticari Izgara Tamiri
 • Ticari Menzil Onarımı
 • Ticari Fritöz Tamiri
 • Buharlı Pişirici Tamiri
 • Buzdolabı & Dondurucu Tamiri
 • Ticari Fırın Tamiri
 • Ticari Mikrodalga Onarımı
 • Elektrikli Buhar Masası Onarımı
 • İçecek Ekipmanları Onarımı
 • Ticari Buz Makinesi Tamiri
 • Bulaşık Yıkama Ekipmanları Onarımı

Endüstriyel Ticari Mutfak Ve Çamaşırhane Servisimiz En çok ihtiyacınız olduğu anda sobanız veya buzdolabınız bozulsun ya da enerji standartlarında kaliteli çözümler arıyorsanız  Ticari Hizmetler ekibine güvenebilirsiniz . Isıtma soğutma ve restoran aletleri onarımında uzmanız. Cihazlarınızın her zaman güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için önleyici bakım hizmetleri de sağlıyoruz .

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Baymak Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları

Baymak Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları

Baymak Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları Mekanınızın ideal sıcaklığı ve maksimum konforu için bir ...

error: İçerik korunmaktadır !