Elektrikli Süpürge Kablosunu Toplamıyor
Elektrikli Süpürge Kablosunu Toplamıyor

Elektrikli Süpürge Kablosunu Toplamıyor ?

Elektrikli Süpürge Kablosunu Toplamıyor ? Kabloyu yaklaşık 2-3 metre dışarı çekin ve Kordon Geri Sarma düğmesine tekrar basın. (Kablo büyük olasılıkla daha önce içeride sıkışmıştır ve tekrar çekilmesi genellikle tıkanıklığı giderir)

Elektrikli Süpürge Kablo Neden Toplamaz ?

Elektrikli süpürgenin güç kablosunu duvar prizinden çıkarın. Kordonu, elektrik süpürgesinin beslendiği delikten birkaç inç uzakta tutun. Kordonu keskin bir şekilde çekin. Sarma mekanizmasını yeniden devreye almak için kordonu serbest bırakın. Fiş delikte durana kadar kabloyu elektrikli süpürgenin içine geri besleyin.

Elektrikli Süpürge Kablosunu Tamamen Toplamıyor ?

Elektrikli süpürgenin fişini duvardaki prizden çıkarın. Kordonun elektrikli süpürgeye girdiği deliğe el feneri ışığını çalın. Deliğe yapışan gevşek kirleri veya diğer kirleticileri parmaklarınızla temizleyin. Bir kalemin silgi ucunun etrafına çift taraflı bant sarın. Kalemi silgi önce gelecek şekilde deliğin kenarlarına yerleştirin. Kalemi, çift taraflı banda içindeki kirletici maddeleri yapıştırmak için deliğin içinde, kordonun etrafında daire çizerken saat yönünde çevirin. Kalemi çıkarın ve onu ve çöp kutusundaki kirleticileri atın. Sarma mekanizmasını yeniden devreye sokmak için kordonu bir çekiştirin.

Elektrikli Süpürge Kablosunu Geri Sarın

Elektrikli süpürgenin güç kablosunu prizden çıkarın. Bir Phillips kuyumcu tornavidasıyla, kablonun girdiği deliği çevreleyen paneldeki vidaları çıkarın. Paneli çıkarın. Bir el fenerinin ışınını panelin kapladığı bölmeye çalın, böylece kordonun etrafına sarıldığı sarma makarasını görebilirsiniz. Bölmenin iç köşesine takılan herhangi bir kordonu yandan uzağa doğru itin.

Panelin içindeki tüm toz toplarını veya diğer kirleticileri parmaklarınızla temizleyin. Yağlama spreyi kutusunu beş saniye sallayın. Ürünle birlikte verilen plastik pipeti kutunun ağzına yerleştirin. Makaraya iki saniyelik bir yağlama püskürtün. Kordonu gevşetmek için makarayı parmaklarınızla saat yönünün tersine çevirin. İki saniyelik bir patlama daha püskürtün. Paneli değiştirin ve vidaları yeniden takın.

Mekanizmayı Yeniden Devreye Alın

Kordonu bir kağıt havluyla silin. Kordonu delikten birkaç inç uzakta tutun. Sarma mekanizmasını devreye sokmak için kordonu bir çekiştirin. Elektrikli süpürge kablosu geri sarılırken elektrikli süpürgenin içine girerken kordonu parmaklarınızın arasından geçirin. Şimdi kordon geri sarma özelliğine sahip elektrikli süpürgeniz iyi çalışmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi