Anasayfa » Arıza » Elektrikli Süpürge Islık Sesi Yapıyor ?
Elektrikli Süpürge Islık Sesi Yapıyor
Elektrikli Süpürge Islık Sesi Yapıyor

Elektrikli Süpürge Islık Sesi Yapıyor ?

Elektrikli Süpürge Islık Sesi Yapıyor ? Elektrikli süpürgem ıslık çalıyor. Ne yapmalıyım? Elektrikli süpürgeniz ıslık çalıyorsa, bu genellikle cihazınızın yeterli havayı ememediğinin bir işaretidir. Genellikle, dolu olan toz haznesi veya torbasıdır. Önce bunları kontrol edin ve gerekirse değiştirin. Durum bu değilse, cihaz engellenmiş olabilir.

Elektrikli Süpürge Islık Sesi Çıkarıyor ?

Egzoz filtresinin, nozulun, borunun, emme borusunun, teleskopik borunun veya zemin bağlantısının tıkalı olmadığını kontrol edin. Dışlama ilkesine uyun ve her bir parçayı tek tek takın. Ses değişti mi veya elektrikli süpürge hala ıslık mı çalıyor? Elektrikli süpürge hala ıslık çalıyorsa ve sorunu kendi başınıza çözemiyorsanız, Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Elektrikli Süpürge Islık Sesleri Çıkarması

Elektrikli süpürgeniz ıslık sesi çıkarıyorsa, bir yerde küçük bir delik vardır. Tıpkı ıslık sesi çıkarmak için dudaklarınızı birbirine yaklaştırmanız gibi, bir vakum da aynı şeyi yapabilir. Ancak dudakları yoktur, hortumlardaki veya teneke kutudaki küçük delikler ıslık sesi çıkarabilir.

Elektrik Süpürgesi Neden Ses Yapar ?

Tıpkı daha önce olduğu gibi eleme işlemini yapmanız gerekiyor. Düdük sesi çıkarma olasılığı en yüksek yerler hortum ve teneke kutudur . Hortumu çıkarmayı deneyin ve ses çıkarmaya devam edip etmediğini görmek için elektrikli süpürgeyi açın.

Ayrıca, sorun olabileceğinden, teneke kutuyu ve vakumun herhangi bir plastiğini çatlaklara karşı kontrol edin. Plastiğin çatlaklarını düzeltmek için yapıştırıcı veya bant kullanmaktan kaçının. Plastikte çatlak olan birçok vakum, yapıştırmaya çalışsanız bile yayılmaya başlayacaktır. Yapıştırıcı, motor gibi istemediğiniz yerlere girip onları mahvedebilir.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Mikrodalga Ne Kadar Elektrik Kullanıyor

Mikrodalga Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ?

Mikrodalga Ne Kadar Elektrik Kullanıyor ? Bir ev mikrodalga fırını tipik olarak saatte 1100 Watt ...

error: İçerik korunmaktadır !