Anasayfa » Arıza » Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı Ne Yapmalı ?
Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı Ne Yapmalı
Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı Ne Yapmalı

Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı Ne Yapmalı ?

Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı Ne Yapmalı ? Elektrikli süpürgem tıkalı. Ne yapmalıyım? Elektrikli süpürge hortumunuzun tıkanıklığını açmanız gerekirse, lütfen elektrikli süpürge hortumuna bir şey sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin. Elektrikli süpürge hortumu oldukça uzun olduğu için genellikle söylemesi yapmaktan daha kolaydır. Çıkarmaya ve içine bakmaya çalışın. Hala yapamaz mısın? Ardından hortumun içinden bir süpürge sapını itmeyi deneyin. Bu genellikle tıkalı elektrik süpürgesi hortumunu temizleyecektir.

Elektrikli Süpürge Hortumu Tıkalı

Elektrikli süpürgeniz tıkalıysa, önce emme borusunda bir şey sıkışmış olup olmadığını kontrol edin. Tüpü çıkarın ve içinden bakın. Hala yapamaz mısın? Süpürge sapını hortumun içinden itmek çoğu zaman işe yarayabilir. Bu yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçin. Elektrikli süpürgeniz tıkandıysa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Elektrikli Süpürge Tıkalı Ne Yapmalıyım ?

Elektrikli süpürgem tıkalı. Ne yapmalıyım? Elektrikli süpürgeniz tıkalıysa, toz torbasını veya kabını boşaltarak sık sık tıkanmasını sağlayabilirsiniz. Filtreyi temizleyin ve zemin bağlantısını, teleskopik boruyu ve hortumu kontrol edin. Bu yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçin.

Elektrikli Süpürge Hortumu Nasıl Temizlenir ?

Elektrikli süpürgeniz artık çekmiyorsa, elektrikli süpürgenizin bileşenlerinden biri tıkanmış olabilir. Önce toz torbasının veya toz kabının boşaltılması gerekip gerekmediğini kontrol edin. Sorun bu değilse ve elektrikli süpürgeniz hala düzgün şekilde toplanmıyorsa, filtreyi temizlemeyi deneyin. Zemin bağlantısında, teleskopik boruda ve hatta hortumda bir şeyin sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin. İyi bir püf noktası, teleskopik boruya veya hortuma bir süpürge sapını dikkatlice sokmaktır. Bu, sıkışan her şeyi çıkarmanın iyi bir yoludur.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Yavaş Pişirici Satın Alma Rehberi

Yavaş Pişirici Satın Alma Rehberi

Yavaş Pişirici Satın Alma Rehberi Telaşlı bir hayat yaşıyorsanız ve eve geldiğinizde lezzetli bir yemek ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !