Derin Dondurucu Gösterge Işığı Yanmıyor ?

Derin Dondurucu Gösterge Işığı Yanmıyor ? Dondurucu bölmesi gösterge ışığının çalışmadığı aşağıdaki nedenler, en olasıdan en az olasıya doğru sıralanmıştır. En olası nedenden başlayarak her bir nedeni kontrol edin veya test edin.

Derin Dondurucu Gösterge Işığı Neden Yanmaz ?

Derin Dondurucu Gösterge Işığı Yanmıyor ? Dondurucu ışığının söndüğü bir durumla karşılaştığınızda, ilk adım elektrik olup olmadığını kontrol etmektir. Bir sonraki adım, güç kablosunun, prizin ve fişin durumunu kontrol etmektir. Hasar görmemişler veya deforme olmamışlarsa, ampulün yanmış olması ve değiştirilmesi gerekebilir. Değiştirmenin yardımcı olmaması durumunda, servisi aramak gerekir, belki kartuş arızalıdır veya kontaklar yanmıştır.

Gösterge ışığı yanmış olabileceğinden dondurucu gösterge ışıklarınız çalışmıyor olabilir. Gösterge lambasını değiştirmeden önce bağlantısı kesilmiş veya kopmuş kablo olup olmadığını kontrol edin. Kullanıcı kontrolü ve ekran kartı arızalı olabilir. Ancak, bu her zaman böyle değildir. Önce yanıp sönmediğini görmek için gösterge ışığını kontrol edin. Gösterge ışığı yanmadığı halde ışık hala yanmıyorsa, kullanıcı kontrol ve ekran kartının değiştirilmesi gerekebilir.

Derin Dondurucuda Işık Çalışmıyor ?

Gösterge ışığı 

Derin Dondurucu Gösterge Işığı Yanmıyor ? yanmış olabilir. Gösterge ışığını değiştirmeden önce, önce gösterge ışığına giden kablo kopmalarını veya bağlantı kopukluklarını kontrol edin.

Özel kontrol paneli ve ekran

Kullanıcı kontrol paneli ve ekranı arızalı olabilir. Ancak, bu nadirdir. Yanmış olup olmadığını belirlemek için önce gösterge ışığını kontrol edin. Gösterge ışığı hala yanıyor ancak hala çalışmıyorsa, özel kontrol panelinin ve ekranın değiştirilmesi gerekebilir.

Gösterge Işığı

Gösterge ışığı yanmış olabilir. Gösterge ışığını değiştirmeden önce, kırık kablolar veya gösterge ışığına giden kopuk bağlantılar olup olmadığını kontrol edin.

Kullanıcı Kontrol ve Ekran Kartı

Kullanıcı kontrolü ve ekran kartı arızalı olabilir. Ancak bu nadiren böyledir. İlk olarak, yanmış olup olmadığını belirlemek için gösterge ışığını kontrol edin. Gösterge ışığı yanmadıysa, ancak ışık yine de çalışmıyorsa, kullanıcı kontrolünün ve ekran kartının değiştirilmesi gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi