Anasayfa » Arıza » Davlumbaz Aspiratör Fanı ve Işık Çalışmıyor ?

Davlumbaz Aspiratör Fanı ve Işık Çalışmıyor ?

Davlumbaz Aspiratör Fanı ve Işık Çalışmıyor ?

Gelen Güç Sorunu

Havalandırma kapağı bir duvar prizine takılırsa, prize güç gelip gelmediğini belirlemek için prize başka bir şey takın. Havalandırma kapağı bir duvar prizine takılı değilse, evdeki devre kesicileri veya sigortaları kontrol edin.

Termik Sigorta

Termal sigortanın atıp atmadığını belirlemek için, sigortanın sürekliliğini test etmek için bir multimetre kullanın. Termik sigortanın sürekliliği yoksa değiştirin.

Ana Kontrol Panosu

Ana kontrol panosu arızalı olabilir. Kontrol kartları genellikle yanlış teşhis edilir – ana kontrol kartını değiştirmeden önce, ilk olarak daha yaygın olarak arızalı olan tüm parçaları kontrol edin.

Mikro Anahtar

Mikro anahtarın arızalı olup olmadığını belirlemek için, anahtarı süreklilik açısından test etmek üzere bir multimetre kullanın. Mikro anahtarda süreklilik yoksa değiştirin.

Rocker Anahtarı

Basmalı anahtarın arızalı olup olmadığını belirlemek için, anahtarı süreklilik açısından test etmek üzere bir multimetre kullanın. Basmalı anahtar sürekliliğe sahip değilse değiştirin.

Döner Anahtar

Döner anahtarın arızalı olup olmadığını belirlemek için, anahtarı süreklilik açısından test etmek üzere bir multimetre kullanın. Döner anahtarın sürekliliği yoksa değiştirin.

Seçici Anahtar

Seçici anahtarın arızalı olup olmadığını belirlemek için, havalandırma davlumbazınızın kablo bağlantı şemasına bakın ve anahtarı süreklilik açısından test etmek için bir multimetre kullanın. Seçici anahtarın sürekliliği yoksa değiştirin.

Anahtar

Anahtarın arızalı olup olmadığını belirlemek için, anahtarı süreklilik açısından test etmek üzere bir multimetre kullanın. Anahtarın sürekliliği yoksa değiştirin.

Anahtar Kiti

Anahtar kitinin arızalı olup olmadığını belirlemek için, anahtarı süreklilik açısından test etmek üzere bir multimetre kullanın. Anahtarın sürekliliği yoksa, anahtar kitini değiştirin.

Kullanıcı Kontrol ve Ekran Kartı

Kullanıcı kontrolü ve ekran kartı arızalı olabilir. Kontrol panoları genellikle yanlış teşhis edilir – kullanıcı kontrol ve ekran kartını değiştirmeden önce, ilk olarak daha yaygın olarak arızalı olan tüm parçaları kontrol edin.

 

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !