Anasayfa » Arıza » Çöp Öğütücüsü Uğultu Yapıyor ?

Çöp Öğütücüsü Uğultu Yapıyor ?

Çöp Öğütücüsü Uğultu Yapıyor ?

Plaka Sıkışması

Çoğu öğütücü, muhafazanın altında bir açıklığa sahiptir. Parçalama plakası sıkışmışsa, öğütücünün altına bir öğütme anahtarı veya inç Alyan anahtarı yerleştirin ve öğütme plakasını serbestçe hareket edene kadar ileri geri sallayın. Öğütücünün alt kısmında bir açıklık yoksa, tahliye deliğine bir süpürge sapı sokun ve plakayı oynatmaya çalışın. Parçalama plakası sıkışmamışsa veya plakayı serbest bıraktıktan sonra atma motoru hala uğultu yapıyorsa, bu motorun arızalı olduğunu gösterir. Motor onarılamaz, eğer motor arızalıysa değiştirmelisiniz.

Parçalama Plakası

Çoğu öğütücü, muhafazanın altında bir açıklığa sahiptir. Taşlama plakası sıkışmışsa, bu açıklığa bir Allen anahtarı sokun ve tıkanıklığı gidermek için plakayı çevirin. Çöp atıcınızın alt kısmında bir açıklık yoksa, üst açıklığa bir süpürge sapı sokun ve plakayı oynatın. Taşlama plakasını serbest bıraktıktan sonra motor hala uğultu yapıyorsa veya plaka serbestçe dönmüyorsa, tüm öğütücüyü değiştirin.

Bakım Yapılamayan Motor

Çoğu öğütücü, muhafazanın altında bir açıklığa sahiptir. Motoru serbest bırakmak için, atıcının altına bir atma anahtarı veya or inç Alyan anahtarı yerleştirin ve serbestçe hareket edene kadar motoru ileri geri hareket ettirin. Öğütücünün alt kısmında bir açıklık yoksa, tahliye deliğine bir süpürge sapı sokun ve motoru kıpırdatmaya çalışın. Plakayı serbest bıraktıktan sonra motor sıkışmamışsa veya motor hala uğultu yapıyorsa, bu motorun arızalı olduğunu gösterir. Tek kullanımlık motor değiştirilemez, eğer atma motoru arızalıysa veya aşınmışsa, tüm atıcıyı değiştirmelisiniz.

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Torbasız Elektrikli Süpürge Temizleme

Torbasız Elektrikli Süpürge Temizleme Torbasız elektrikli süpürgelerin temizlenmesi – işte nasıl Torbasız elektrikli süpürgenizi temizlemek ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !