Home / Kombi Servis / Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servis Merkezi

Ariston Kombi Servisi bir ilke imza atarak samsun geneline kurduğu mobil servis algı ile aynı gün servis tam donanımlı araçları sayesinde tüketiciye gidildiği an müşterimizin yaşadığı problem o anda giderilmektedir kurulduğu günden bu yana ilkelerinden ödün vermeden tüketici haklarını ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışan samsun kombi servisi her gün biraz daha güçlenerek sizlere mükemmel hizmet sunabilmek için çalışmaktadır .

Ariston Kombi Arıza Servisi

sizlerin güvenliğini göz önünde bulundurarak profesyonel hizmetlerini sürdüren firmamızın her bir çalışanı alanında hem eğitimlerini tamamlamış hem de deneyim sahibi olmuş bilgili kişilerdir servis olarak siz değerli tüketicilerimizin klimalarına kendi cihazımız gibi davranıyor arızalarını uzman kadromuzla çözmedeyiz yaşadığınız her türlü problem için kesintisiz çalışan çagrı merkezimizi ayırabilir kafanıza takılan her konu hakkında bilgi alabilirsiniz haftanın 7 günü kesintisiz bir hizmet sunan servisimiz kullanıcılarımızın mağduriyetini gidermek için ve bir ömür boyu hizmet vermek için serviste bulunmaktayız bize çagrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi biz kombi yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanızı şiddetle öneririz. Bakım klimanızı çok daha uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlar.Neden mi? Klimanız çalıştığı süre zarfında içerisinde havadaki toz, kir, bakteri ve mikrop birikir bu mikrop ve bakteriler ürerler bu durumda sağlığınızı olumsuz etkiler. kombi biriken toz ve kir sonucu klimanın çalışma kapasitesi düşer daha fazla efor sarf ettiğinden daha fazla elektrik harcar. Zaten böyle bir çalışma durumunda da fazla etkinlik gösteremeden ömrünü doldurur.Sağlığınızı korumak için ve klimanızı uzun yıllar kullanabilmek için bakımlarını yaptırmanız gerekir.

Ariston Kombi Onarım Servisi

Bakım nasıl yapılır? Bakım;İlk başta klimanın soğutmasında bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Sonra klimanın kapakları açılarak filtreleri çıkartılır, temizlenir. sonra cihaz kimyasal ilaçlarla temizlenir. Su ile durulanır ve silinir filtreler yeniden yerlerine takılarak klimanın kapakları kapatılır dış yüzü tekrardan silinerek bakım işlemi tamamlanır.Kimyasal ne işe yarar? kimyasal; Kimyasal ilaç cihazın içerisindeki toz ve kiri söküp atar, giderlerden kir ve toz dışarı atılır. Ayrıca bakteri ve mikroplarına öldürür.Klimanızın büyüklüğü her ne olursa olsun arayın bakımlarını yapalım..

Ariston Kombi Servisi konusunda her zaman en iyi hizmet politikasıyla yoluna devam eden servisimiz, daha ilk günden itibaren sizlere kombi en iyi verimi alabilmeniz için hizmet vermektedir. Servis çalışanlarımız klimanızın montajı için çok iyi bir keşif ve montaj çalışması yapmaktadır. Öncelikli olarak çalışanlarımız bulunduğun yörenin iklimini göz önünde bulundurarak bir ön bilgi sahibi olmaktadır. Ardından evinizin bulunduğu yerdeki hava koşulları ve klimanın montajının yapılacağı odanın konumu gibi özellikleri de dikkate alarak servisimiz sizlere mükemmele yakın bir keşif ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Ariston Kombi Teknik Servisi

Servis çalışanlarımızın bundaki amacı sizlere kombi yüksek verim alabilmenizi sağlamaktır. Bu nedenle servisimiz çok titiz çalışmaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra servisimiz klimanızın montajını en iyi şekilde yaparak klimanızın kurulumunu tamamlamaktadır. Ancak her şey bununla kalmamaktadır. Bununla birlikte servisimiz ayrıca klimanızın periyodik bakımları konusunda ve arızalarında yalnız bir telefon uzağınızda yer almaktadır. Servisimiz Türkiye’de sekiz ilde ve 400’den fazla  noktada siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet vermek için hazır olarak beklemektedir.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi tüketicilerine değer vererek ve onları özel kılarak hizmet beklentilerini karşılayan ve onlara asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi