Home / Beyaz Eşya Servis / Arçelik Servisi (0850) 811 20 69

Arçelik Servisi (0850) 811 20 69

Arçelik Servisi yıllardır hep bir çizgi üzerinde ilkelerini sürdüren ve hep o ilkelerine balı olarak hizmetler gerçekleştiren bakım onarım servisimiz uzun yıllardır sektöründe var olmanın sevinci içerisinde olup müşterilerinin memnuniyeti için hep çaba sarf etmiş hep çıkarları doğrultusunda en kaliteli en iyilerini sağlamaktadır.Teknik servisimiz en kısa sürede bir çok hizmet sağlamayı hedef ediyor en kısa sürede bakım onarım hizmetleri sağlıyoruz dur. Her geçen gün yenilenen ve gelişen teknolojiyle hizmetlerimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Tüm hizmetlerimiz TSE onaylı olup kalite standartlarının üzerinde olup hizmet standartlarının kalitesine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm yapmış olduğumuz işlemler dünya standartlarına yön veren konumlarda yapılmaktadır. uzman ekipmanlarımız tüm cihazlarınızın arızalarını anında tespit ederek anında iyileştirmeler yaparlar. Tüketicilerinin memnuniyeti ve mutluluğu için elinden gelenin dahada fazlasını yapan teknisyenlerimiz dünya çapında hizmetleri ile kendilerini ispatlamış  kaliteleri ile örnek alınmış kişilerdir.

Arçelik Fırın, Arçelik Mikrodalga Fırın, Arçelik Set Üstü Ocak, Arçelik Aspiratör, Arçelik Set Üstü Fırın, Arçelik Su Arıtma Cihazı, Arçelik Ankastre Set,

Arçelik Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi Yılların kazandırmış olduğu tecrübeyi çok iyi değerlendiren teknisyenlerimiz son sistem ile üretilmiş olan tüm elektronik cihazların arızalarını giderir kalıcı işlemler uygulayarak daha uzun vadede kullanımlar sunarlar.

AtaşehirBeykozÇekmeköyKadıköyKartalTuzlaSancaktepePendikMaltepeSultanbeyliŞileÜmraniyeÜsküdar

Hem ekonomik hemde sağlıklı bir yıl garantili servis hizmetlerimizden sizlerde nasiplenmek isterseniz ve aradığınız kaliteyi bulabilmek isterseniz  bizler 7/24 sınırsız hizmetlerimiz ile sizlerle.

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi hizmetlerinde üst düzey tüketici memnuniyetine odaklanmış ve her alanda kabullenmiş olan teknik servisimiz tüketicilerinden gelen talepler ve istekler üzerine 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Teknik servis imiz günümüz teknolojisi ile desteklediği hizmetleri ile tüm beyaz eşya klima ve kombilerin genel tamir bakım onarım montaj ve d montajını yapmaktadır. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren servisimiz her geçen gün alanında uzmanlaşmakta ve başarıdan başarıya koşmaktayız.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır Makinesi Servis Hiç beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilecek olası aksaklıklarda sizlere gerekli tüm desteği fazlasıyla sağlayan servisimiz tüm donanımlara sahip olduğu kadar da geniş ağıyla da tüm dikkatleri üzerinde çekmeyi başarmıştır.Sektördeki meslek taşları tarafından örnek alınan servisimiz siz değerli müşterilerimize hem kaliteli hemde en iyiyi sunduğundan hem mutlu hem de onurludur.

Antalya Kocaeli Bursa

Tüketicilerimizden aldığımız taktirler sayesinde kendimizi fazla büyük görmüyor mütevaziliği koruyor olduğumuz alanda hep saygınlığımız la anlıyoruzdur.

Servisi Aramak İçin : (0850) 811 20 69

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi günümüz ileri teknolojisi ile üretilmiş olan tüm beyaz eşyalarınızın bunlar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak,ankastre, davlumbaz, klima ve kombiler  olmak üzere tüm bu cihazların gereksinimleri olan yıllık periyodik bakım onarım ve tamirlerini bir yıl garanti kapsamında yapmakta kalıcı çözümler uygulayarak tüketicilerimizin memnuniyetini ve o gülen yüzlerini her daim güldürebilmek sadece ve sadece bizlerin işidir diyor her saniye huzurlarınızda yer alıyoruzdur.

Arçelik Klima servisi

teknik servisimiz bağımsız özel servisidir, arçelik markalı ürününüz garantili ise mutlaka arçelik Yetkili Servise başvurunuz. garantili cihazlara müdahale etmemekteyiz.
[wpforms id=”9684″]

Dikkatinizi Çekebilir

Aeg Servisi (0850) 811 24 18

Aeg Servisi çağrı merkezlerimize yapacağınız bir aramada klima ürünlerinizde teknik servis hizmetini ayaklarınıza getiriyoruz. Bize …

One comment

  1. mucit

    Uygunsuz kullanım ve bakım eksikliği nedeniyle bazı mikrodalga sorunları meydana gelebilir. Cihazınızın daha uzun süre hizmet vermesini istiyorsanız, düzenli mikrodalga servisini dikkate almalısınız. Şirketimizi yıllık bazda aradığınızda, ünitenizin verimliliğini artırmanın yanı sıra ömrünü de uzatabilirsiniz. Hizmetlerimizden sonra, mikrodalgalarınızın her zaman kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi