Home / Servis / Amasya Beyaz Eşya Elektrikli Ev Aletleri Servisi

Amasya Beyaz Eşya Elektrikli Ev Aletleri Servisi

Amasya Beyaz Eşya Elektrikli Ev Aletleri Servisi beyaz eşyalar her evde yer almakta olup, kullanış açısından rahat olması ile kendine yer bulmuştur. beyaz eşyalar uzun süreli kullanılacak ise belirli periyodik aralıkta bakımlarının yapılması gerekir. Çünkü zaman içerisinde eskime olacağı gibi veya düzensiz bir kullanım olduğundan dolayı, ürünlerde bir arıza meydana gelebilir. Firmamız beyaz eşya servisi konusunda uzmanlaşmış olmakla beraber, müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Amasya Klima Kombi Servis

Amasya Beyaz eşya ile ilgili her türlü konuda tam bir destek verilmekte ve arızalanan ürün ile ilgili sorunlar hemen giderilmektedir. beyaz eşya grubu içerisinde yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünler herhangi bir arıza verdiği zaman firmamızla iletişime geçebilir ve sorunu belirttikten sonra tamirat süresini bekleyebilirsiniz. Firmamız beyaz eşya servisi olarak kurumsal hizmet vermekte ve hizmetini üst seviyede verebilmek için çalışma ilkelerini müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir.amasya-beyaz-esya-elektrikli-ev-aletleri-servisi

Çalışma ilkelerine bağlılık ve hizmet kalitesini her zaman yükselterek çalışması ile değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve servis konusunda her türlü teknik destek verilmiştir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler kaliteli bir biçimde teknik ekibimizce verilmektedir. Ekibimiz çalışma ilkelerine bağlılığın yanında, daima güvenilir ve büyük bir titizlik içerisinde görevini yürütmektedir. Kurumsal bünyemiz içerisinde, teknik servis eğitimleri ve müşteri ilişkileri eğitimleri personelimize verilmekte ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Amasya beyaz eşya servisi olarak arıza gören ürünlerinizi bize bildirmemizden sonra en kısa süre içerisinde tamiratı gerçekleşmektedir. Ürün ne olursa olsun, müşteri ve ürün seçmeden her türlü işlem büyük bir titizlikle ve ciddiyetle yapılmaktadır. Çalışma misyonumuz işin tam ve güvenilir bir biçimde yapılmasına yönelik olarak benimsenmiştir. Evinizde bulunan beyaz eşyalarınızda herhangi bir hasar veya arıza meydana geldiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada ürünlerinizin bakımlarını yaptırmak istediğinizde kurumsal müşteri temsilcimizle irtibat kurabilir, arıza veya istediğiniz şeyi belirtebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Servis

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Teknik Servisi kaliteli ve garantili olarak verdiği teknik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi