Home / Servis / Afyon Klima Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Afyon Klima Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Afyon Beyaz Eşya Teknik ekibimiz adresinize gelerek ürün üzerinde inceleme yapar. Eğer evinizde tamiratı yapılabilecek ise, orada müdahale edilir ve tamirat işlemi gerçekleştirilir. Ancak arıza büyük ise ve yerinde giderilemeyecekse o zaman beyaz eşyanız firmamıza getirilir ve burada ilgili arıza tespiti tekrar yapılır ve tamir edilmesi için işleme alınır. Bu süreçteki aşamalardan sizin de haberdar olabilmeniz için ilgili çalışma ekibimiz size gerekli olan bilgisi sunar.

Afyon Klima Kombi Teknik Servis 

Daha sonra tamiratı biten ürünün size teslimatı yapılır ve evinizde tekrar test edilerek kullanmanıza bırakılır. Tamir işlemini gerçekleştirdiğimiz ürünün beyaz eşya servisi olarak 2 yıl boyunca garanti verebilmekteyiz. Herhangi bir arıza veya farklı bir şey ile karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilir ve arıza kaydı formu oluşturabilirsiniz. Her ürün tamir işleminden sonra 2 yıl boyunca firmamız tarafından garanti kapsamı içerisindedir.afyon-klima-kombi-teknik-servis

Afyon Klima Kombi Teknik Servis Hizmetleri vermiş olduğu hizmetin yanında, ürünün kullanımı açısından da sizlere bilgiler sunmaktadır. Ürünün neden arıza verdiği veya yanlış kullanım sonucu oluşabilecek hataları size belirtmektedir. Bundan sonraki kullanımlarının bu şekilde dikkat ede bilmektesiniz. Ayrıca firmamız ürünleri evinizden aldığından, tekrar belirttiğiniz adresinize kadar getirilmektedir. Bunun için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Afyon Klima Kombi Teknik Servis Hizmetleri olarak tamirat işlemi biten her üründen ekonomik fiyat alınmakta olup, her üründe bu ekonomik fiyat politikası izlenmektedir. Kaliteli bir hizmetin yanında ekonomik bir fiyat biriminin yer alması sayesinde, ürünlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilir ve kullanabilirsiniz.

Afyon Beyaz Eşya Çağrı Merkezi

Firmamız beyaz eşya servisi konusunda uzmanlık kazanmış ve gelecekten beri gelen tecrübesini en üst seviyelere taşımıştır. Bu sayede firmamız ismini duyurmayı başarmış ve kaliteli hizmetini ispatlamıştır. Günlük hayatın önemli bir yerini işgal eden beyaz eşyaları uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız belirli aralıkta bakımlarını yaptırmalı ve herhangi bir arıza sonucunda teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Servis

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Teknik Servisi kaliteli ve garantili olarak verdiği teknik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi