free
web stats
Pazartesi , Ekim 23 2017
Home / Genel / Ev Aletleri Servisi (0850) 811 17 41 5/5 (1)

Ev Aletleri Servisi (0850) 811 17 41

Ev Aletleri Teknik Servisi

Ev Aletleri Servisi her türlü sorunlarınıza en kaliteli ve güvenilir onarımları sunmayı amaçlamış olan bizler sizlere en kalıcı bakım onarım işlemler için gerekli hizmetleri zamanında aktarmaktayız. Beyaz eşya cihazları elimizin altında en büyük yardımcı teknolojik ürünleri olmakla birlikte, sızlanmalarımız durumunda işlerimizin alt üst olması durumları kullanıcıları sıkıntıya düşürmektedir. Bu durumlarında çağıracağımız teknik servisin her yönde yardımcı olması gerekliliğine inanmakta, en iyisini ve kalitelisini arama yollarına başvurmaktayız.

ev-aletleri-servisi

bu durumlarınızda beklediğiniz bir teknik servisi olmakta, yapılan ve verilen işlemlerinize bir sene garanti altına alınmaktadır. Değişen parçaların yerine orijinal parça değişimleri, titiz ve dikkatli onarımlar ile kısa sürede cihazlarınızın performansı artırılarak teslim edilmektedir. bizler sizler için aralıksız çalışmalarımızı

yedi gün yirmi dört saat aralıksız devam ettirmekteyiz.

Ev Aletleri Servisi Her türlü model amana cihazlarınız için gerekli bilgiler alınarak yerinde yada donanımlı atölyelerimize onayınız ile çekilerek testlere tabi alınarak, arıza sorunları titizlikle incelenerek giderilmekte ve çalışır durumlarında sizlere teslim edilmektedir. Biz, işimizi en iyi şekilde yerine getiren ve müşteri memnuniyetini sağlamak için

en ekonomik fiyatlarımızla müşterilerimiz karşısına çıkan firmayız.

Çünkü, bilindiği üzere beyaz eşya cihazları diğer tüm cihazlar gibi sürekli kullandığımız en büyük yardımcılarımız.. Verdiğimiz hizmetlerde kalite demek, müşterilerin beklentilerine uyumlu bir yapı içerisinde beklentilerine ve isteklerine karşılık vermek demektir. Bizler bu anlayış içerisinde geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüz dede aynı doğumuzda ilerlemekte, hedeflediğimiz uzun yıllara olan hizmet çalışmalarımızı daha da geliştirmek amacındayız..

ev-aletleri-teknik-servisi

tüm cihazlarınız için en ekonomik diyebileceğimiz fiyatlarımızla siz müşterilerimizin yanındayız. Beyaz eşya cihazlarıyla ilgili tüm olumsuzlukların arkasında durmayı bilen, verilen hizmetlerdeki işlemler için bir sene garanti altına alan firmamız, siz müşterilerimizin mağduriyetini giderici önlemleri alarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bir bulaşık makinenizin suyunu boşaltmayarak, etrafına su akıtması gibi bir önemli sorun yaşıyorsanız, ilk etapta prizi fişten çekiniz. Süzgeç kısmına bakarak sıkışan bardak, tabak parçası olup olmadığının kontrolünü yapınız. Gider hortumunu kontrol ederek düzeltiniz. Tekrar çalıştırarak durumunu kontrol ediniz. Aynı arıza devam ediyor ise telefonunuz kadar yakın..

Kısa sürede adresinize gelmek üzere geliştirdiğimiz böle servis ağımız ile zamanın değerini bilerek ve anlayarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kısa sürede cihazlarınızı çalışır durumlarında teslim etmekte, faydalı olabilecek ekonomik fiyatlarımızla da memnun kalacağınız bir hizmeti sizlere götürmekteyiz..

Bu Makale Faydalı Oldumu ?

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Teknik Servisler Arıyoruz

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Servis Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron bursa ve ilçelerine hizmet …