free
web stats
Pazartesi , Ekim 23 2017
Home / Servis / Adana Beyaz Eşya Klima Servis Merkezi 5/5 (2)

Adana Beyaz Eşya Klima Servis Merkezi

Adana Beyaz Eşya Klima Servis Merkezi Türkiye’de bir çok noktada hizmet veriyor. Genel merkez servisi olarak tüm ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. servis telefondan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 – 22:00 saatleri arasında servis doğrudan Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da bu saatler dışında telesekreter sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.tercih ederek hem zamandan hem de ucuz maliyetlerden yarar sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin güvenliğine ve konforuna her şeyden çok önem veren ekiplerimiz, tam donanımlı araçlarla mobil hizmetler vermektedir.

adana beyaz eşya servisi

adana-beyaz-esya-klima-servis

Tamir çalışmalarında izlenecek adımlar önceden belirlenmiş ve maddeselleştirmiş. servisi standart uygulamalarımız ile cevap veremeyeceğimiz hizmetler için kişiye özel çözümler üretmek konusunda da son derece başarılı ekiplerle çalışırız. servis Ekiplerimiz alanlarında uzmandır ve en çok önem verdikleri konu doğru zamanlamadır. Deneyimli kadromuz ile sunduğumuz kaliteli işçiliğimiz, sektörde fark yaratmamızı sağlamaktadır Hizmetlerimiz arasında Klima Servisi, Bulaşık Makine Servisi , Çamaşır Makinesi servisi , Elektrikli Süpürge Servisi , Buzdolabı Servisi , Sebil Servisi , Termosifon Servisi , Mikrodalga Fırın Servisi , Fırın Servisi, Ankastre Ürün Servisi, Ocak Servisi, Davlumbaz Servisi, Kombi Servisi, Derin Dondurucu Servisi , Beyaz Eşya Servisi bulunmaktadır.

adana klima servisleri

Profesyonel Tamir ve Teknik Servis olarak hizmet veren firmamız  Bildiğimiz üzere beyaz eşyalar hayatımızın önemli unsurları olmuştur ve beyaz eşyalarımız zaman zaman elektrik mekanik ve tesisat kaynaklı arıza yapabilmektedir bu arıza ve gerekli bakım onarımlar icin teknik servisimizden 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.  adana nın tüm ilçelerine hemen hemen bütün markaların Beyaz Eşya Servisi, Klima Servisi ve Kombi Servisi profesyonel hizmetini vermektedir. Klimalar elektrikle çalıştıklarından dolayı hassas ve düzgün kullanım gerektirirler.

adana ev aletleri servis

Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli Yumurtalık Yüreğir

Hatalı kullanım yada elektrik probleminden dolayı beyaz eşyalar olumsuz olarak etkilenmekte ve sorunlar oluşmaktadır. Yıllık bakımı yapılmayan klimalar hem fazla enerji harcar hem de ömür tüketimleri hızlanır. Sıklıkla Karşılaşılan Klima Servis Talepleri; Klima tamiri, Klima bakımları, Klima söküm işleri, bina dış cephe monta laması için Klima dış ünite sökümü, Klima yer değişim işleri, Klima montajı, Klima gaz şarjı vs. şeklinde sıralanabilir.

Bu Makale Faydalı Oldumu ?

Dikkatinizi Çekebilir

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Teknik Servisi

Van Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi Van Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Teknik Servisi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir